.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

ספר חדש, מאת ד"ר שחר צדוק!
צמידי הצמיד שאיתי תמיד
ויסות רגשות לגיל הרך, המבוסס על אימון קוגניטיבי-התנהגותי CBC ומיינדפולנס
כולל מדריך להורים, למחנכים, למדריכים ולמטפלים

הכירו את המחבר:

מה בספר?

סיפור טיפולי לילדים עם דגש על כלים גוף-נפשיים

מהו הכוח המרגיע? איך משתמשים בו? האם יש אותו לכל ילד וילדה?

שי הוא ילד חמוד שמקבל במתנה צמיד מיוחד מאוד. לצמיד צבעי רמזור, ובעזרתם הוא מלמד את שי את סוד השליטה בתגובות ובניהול רגשות, באופן מקדם, מעצים ומווסת.

הקוראים בספר חווים עם שי מצבים המוכרים להם מהיומיום, ולומדים איתו את טכניקת תרגול הנשימתי המרגיע, ושיטות נוספות להרגעה עצמית הלקוחות מעולם המיינדפולנס והאימון הקוגניטיבי-התנהגותי CBC בהנגשה מיוחדת לילדים צעירים.

מדריך להורים, מורים, מטפלים ומדריכים

הספר נכתב במטרה לספק פלטפורמה לשיח על רגשות ועל דרכי ההתמודדות איתם, ובכך להעצים את השפה המקדמת חוסן רגשי בילדים.

בספר תמצאו לצד הסיפור גם פרק הדרכה להורים, למחנכים, למדריכים ולמטפלים, הכתוב בגובה העיניים, בשפה ברורה ומובנת, ובו הסבר על החשיבות של כלי גוף נפש להרגעה בילדים צעירים, בהנגשה מיוחדת.

בפרק ההדרכה הסברים מאירי עיניים: מהו ויסות רגשי? עם אילו תופעות אנחנו מתמודדים? כיצד ללמד ילדים צעירים לווסת רגשות? מהי מתנת החיים שנוכל להעניק לילדינו? ועוד.

המון תרגילי יצירה והבעה להרגעה עצמית ולהעצמה

בסוף הספר תמצאו הצעות וגם תבניות מוכנות לפעילויות יצירה מהנות עם הילדים כולל יצירת צמידי אישי, טבלת התנהגות וכלים נוספים להטמעת התובנות והשיטות המובאות בספר להתמודדות עם מצבי לחץ ומצוקה.

בתוך הסיפור ובסוף הספר תמצאו כלי הבעה כמו מנטרה ותרגול נשימתי, שבעזרתם יכולים הילדים ללמוד ולהרגיע את עצמם בכל עת, בכל מקום, בכל מצב.

כלים אלה יהפכו עבורם מפתחות התנהגותיים ורגשיים ממדרגה ראשונה, ויתרמו ליכולת ההצלחה שלהם הן מבחינה חברתית והן ברמה הרגשית והאקדמית.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.