.

ספר חדש - שלוש הנסיכות והאיש הנדיר
המשפחה החדשה מגיעה לספרות הילדים!

הכירו את המחברת: ד"ר אורלי דביר
עובדת סוציאלית ופסיכותרפיסטית
מומחית בטיפול בילדים ובמתבגרים
 

ד"ר אורלי דביר חוקרת את חשיבותו של הסיפור הנרטיבי בעולמם של ילדים, כמקור לחוסן ולתחושת מסוגלות עצמית.

כמטפלת בילדים ובמתבגרים, היא נחשפת למקרים רבים שבהם בנים ובנות במשפחה שומעים את הסיפור הטכני, על תהליך ההיריון או האימוץ, אבל הסיפור הרגשי נעדר. העדרו מוליד חסמים, מעורר חוסר ביטחון, ומשאיר את הילדים בחוסר יכולת לעבד את הנרטיב האישי למקום של השלמה וביטחון.

בהשראת קרוב משפחה, ד"ר דביר שמה לעצמה למטרה לספק את הנרטיב החסר לילדים ולמשפחות שהמבנה שלהן לא מקיים את תפישת המשפחה המסורתית הסטנדרטית.

ספרה החדש, שלוש הנסיכות והאיש הנדיר, מרכז בין שורותיו וחרוזיו המקסימים, גם כלים, ידע והתחלות שיח, שישמשו קרובים, מורים, גננות, מטפלים וכמובן את המשפחות והילדים עצמם, כמקור להשראה, לחגיגת ה'יש', ולהסתכלות אחרת, אמיתית וכנה, מעצימה ומפתחת, על המציאות של עצמם.

המשפחה החדשה - מגיעה לספרות הילדים

קוראים יקרים,

בזמן האחרון, נראה כי מתחילה להיות פתיחות גבוהה יותר, גם בקרב צוותי חינוך, לנתינה של מקום למשפחות בהרכבים שונים על כל גווניהן. ניתן לראות ילדים משלימים נרטיב באופן טבעי וספונטני - ללא ביקורת וללא הצגה של קונפליקט סביב הנושא - לעצמם או למכריהם, בעת הצורך. זוהי בעיני פריצת דרך חיובית המצביעה על מגמה של הכרה באחר והכלתו.

ברוח דברים אלה אני שמחה להגיש לכם אגדת ילדים מודרנית, כפי שרציתי ליצור במיוחד בשביל הילדים במשפחות החדשות, השונות. זהו סיפור שמאפשר שיח, פנטזיה, השלמת נרטיב, סנגור והסבר, ובעיקר פתיחות והשלמה.

אני מאחלת לכם קריאה מהנה, והפצה של מסר הפתיחות, יחד עם ההבנה שמשפחה יכולה להיות רחם, חם, נעים ומכיל, בריא ומעצים נפשית, בלי קשר להרכב כזה או אחר.

באהבה, אורלי

לרכישה באתר לחצו כאן

להזמה טלפונית - התקשרו 052-8087052

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.